איך לקנות מתנה לגבר?

לגברים תמיד קשה לקנות. סביר יותר שהם יהיו בררנים לגבי מה שהם אוהבים ומה לא אוהבים. אתה אף פעם לא יכול לדעת אם הוא יאהב את זה או לא, אז אתה צריך לקנות משהו שישמח אותו. הנה כמה טיפים איך לקנות מתנות לגברים.
1. ודאו שהמתנה שאתם קונים היא משהו שהמקבל באמת ישתמש בו. אם הוא לא עוסק בספורט, אז אל תקנו לו מחבט בייסבול או מועדון גולף. זה פשוט ייגמר במוסך או בעליית הגג.
2. אל תקנו לו יותר מדי מתנות יקרות. תמיד עדיף לקנות משהו לא יקר אבל שימושי. אם הוא אוהב לצפות בטלוויזיה, קנה לו נגן DVD או מכשיר וידאו. אם הוא נהנה לקרוא ספרים, קנה לו ספר. אם הוא אוהב לשחק משחקים, תשיג לו קונסולת משחקים.
3. גברים בדרך כלל לא מאוד אקספרסיביים כשזה מגיע למתן מתנות. הדרך הטובה ביותר לדעת מה הוא רוצה היא לשאול אותו ישירות. תגיד לו מה אתה רוצה ותראה איך הוא מגיב. אם הוא לא אוהב את זה, אל תקנו את זה. אבל אם הוא כן אוהב את זה, תן לו את האוכל, המשקה או הצעצוע האהובים עליו.
4. דבר נוסף שכדאי לכם לעשות הוא לוודא שהמתנה שאתם נותנים לו היא כזו שהוא ישתמש בה. אם אתה קונה לו מכונית, וודא שהוא ישתמש בה. ודא שהמכונית היא משהו שהוא ייהנה לנהוג בו.
5. לבסוף, אל תשכחי להביא לו משהו שהוא ישמח ללבוש. ידוע שגברים מאוד מודעים לאופנה. אם אתה קונה לו טוקסידו, וודא שהוא איכותי ושהוא מתאים היטב. כדאי גם לוודא שהחומר רך ונוח.
אלו כמה טיפים פשוטים שתוכלו לעקוב אחריהם כשאתם קניות מתנות לגברים. טיפים אלו יעזרו לכם לבחור נכון.

גאדג’טים לגבר

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: